مراسم تجلیل از مدیران و معلمان مدارس امام حسین (ع) و معراج اندیشه در استان خراسان شمالی

به مناسبت هفته معلم در روز یکشنبه تاریخ ۹۷/۲/۱۶ ساعت ۱۷ عصر با حضور فرماندهی محترم سپاه حضرت جواد الائمه (ع) خراسان شمالی، مسئول محترم بنیاد تعاون بسیج استان، آقای اکبرزاده مسئول سرپرستی موسسه علمی آموزشی رزمندگان اسلام در استان و اعضای انجمن اولیاء و مربیان مدارس امام حسین (ع) و معراج اندیشه در دهکده مقاومت بسیج برگزار شد.

مراسم با تلاوت قرآن توسط حاملان قرآن دبستان معراج آغاز شد و آقای اکبرزاده مسئول سرپرستی موسسه علمی رزمندگان اسلام در استان ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان از مدیران و معلمان مدارس امام حسین (ع) و معراج اندیشه به مناسبت هفته معلم و تلاش در جهت پیشبرد اهداف و رسالت های مدارس وابسته به موسسه رزمندگان اسلام تشکر و قدردانی کردند.

در ادامه گروه سرود دبستان و دبیرستان امام حسین (ع)  در مورد مقام معلم و بصیرت و ولایت اجرا داشتند و کلیپ هایی توسط دانش آموزان دبیرستان معراج اندیشه در مورد سفر معنوی راهیان نور در این مراسم پخش شد. همچنین نماهنگ زیبایی در مورد نیمه شعبان توسط دانش آموزان دبستان معراج به اجرا درآمد و در ادامه دکلمه هایی در مورد قدردانی از مقام معلم توسط دانش آموزان دبستان امام حسین (ع) و دبیرستان معراج قرائت شد. اجرای برنامه استند آپ کمدی توسط دانش آموز دبیرستان معراج با متن طنز توسط دانش آموز دبیرستان امام حسین (ع) از دیگر برنامه های ایرن مراسم بود.

مسئول بنیاد تعاون بسیج استان و نماینده انجمن اولیاء و مربیان دبیرستانهای معراج اندیشه مراتب تقدیر و تشکر را از کادر موسسه مدیران و معلمان مدارس وابسته داشتند و از حضور تمامی بزرگواران در این مراسم مراتب تشکر را داشتند.

همچنین فرماندهی محترم سپاه حضرت جواد الائمه (ع) استان ضمن تبریک هفته معلم و تقدیر از تلاش معلمان و مدیران در مدارس امام حسین (ع) و معراج اندیشه بیان داشتند: فعالیت های صورت گرفته در این مدارس قابل تقدیر است و رضایت خود را از فعالیت ها و عملکرد این مدارس اعلام نمودند. وی در ادامه بیان داشت: که ما باید در این مدارس تلاش های خودمان را بیشتر نماییم تا به مدارس الگو در سطح شهرستان و استان کشور معرفی شویم و در تمامی زمینه های مسابقات فرهنگی – هنری - ورزشی- علمی و آموزشی در رتبه خوبی در شهرستان - استان و کشور قرار بگیریم. ایشان از اجرای خوب برنامه توسط دانش آموزان تشکر نمودند.

لازم به ذکر است تمام اجرای برنامه توسط خود دانش آموزان برگزار و اجرا شد که تجربه بسیار مفیدی در امر واگذاری مسئولیت ها به دانش آموزان به همراه داشت.

در پایان با اهداء لوح تقدیر و هدایا از مدیران و معلمان مراتب تقدیر و تشکر بعمل آمد و بعد از برگزاری نماز جماعت مغرب و عشاء پذیرایی شام نیز از میهمانان و معلمان انجام شد.

این مطلب ۱۳۱ بار خوانده شده

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.