استقبال چشمگیر و پرشور دانش آموزان و خانواده ها از غرفه موسسه علمی رزمندگان در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

به گزارش واحد روابط عمومی موسسه مرکز مستقر در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، ظرف ۴ روز گذشته بیش از ۳۰۰۰ نفر از غرفه رزمندگان اسلام بازدید نموده و از خدمات ارائه شده در غرفه موسسه ، بالاخص  گردونه هدیه و شهر علمی رزمندگان (نمایشگاهی از دستاورد های موسسه در امر مدرسه داری ، آموزشگاه داری و پارک های علمی فن آموز) بهره مند گردیده اند.

دانش آموزان و خانواده های بازدید کننده نمایشگاه، بوسیله گردونه هدیه با خدمات متنوع موسسه رزمندگان اسلام آشنا گردیده و می توانند از هدایای ویژه  موسسه (از جمله جلسات رایگان مشاوره تحصیلی ، بازدید رایگان پارک فن آموز و ۱۰۰ درصد تخفیف کتاب) بهره مند شوند.

شهر علمی رزمندگان اسلام نیز با مجهز بودن به دستگاه های جذاب پارک فن آموز (آینه های محدب و مقعر و جادویی، دستگاه تبدیل انرژی مکانیکی به الکتریکی، دستگاه تست رسانایی برق و ...)  مباحث اولیه علوم مختلف از جمله فیزیک را برای مخاطبان به نمایش گذاشته و عموم بازدیدکنندگان را مشتاق بازدید از این پارک در محل دهکده مقاومت نموده است.

همچنین دانش آموزان و معلمان  مدارس با در دست داشتن بن کارتهای تخفیف ۳۵ درصدی و۵۰ درصدی که از طریق اداره پست به حدود ۴۵۰ مدرسه در تهران بزرگ، استان تهران و استان البرز توزیع گردیده بود به غرفه رزمندگان مراجعه نموده و از تخفیفات درج شده بر روی کارتها بهره مند گردیدند.

در ۴ روز گذشته  نیز واحد روابط عمومی مستقر در نمایشگاه میزبان مهمانان و شخصیت هایی ازجمله رتبه های تک رقمی و دو رقمی کنکور (مخاطب طرح آیه های تمدن در سال های گذشته)، مدیران و معلمان مدارس برتر کشور، معاونت های سازمان بسیج دانشجویی تهران بزرگ، مدیرعامل محترم و معاونین محترم ستاد مرکزی موسسه و رده های بالادستی از جمله اعضای محترم هییئت مدیره و  معاونین محترم بنیاد تعاون بسیج بوده است.

 

لازم به ذکر است نمایشگاه کتاب تا ساعت ۲۰ روز ۲۲ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ ادامه داشته  و از عموم علاقمندان دعوت می گردد تا در غرفه رزمندگان اسلام حضور بهم رسانیده و از خدمات متعدد آموزشی ارائه شده استفاده نمایند.

 

این مطلب ۱۱۹ بار خوانده شده

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.