اردوی زیارتی تفریحی و علمی دانش آموزان دبیرستان های متوسطه ی معراج اندیشه در استان خراسان شمالی

بنا به گزارش کارشناس آموزش موسسه رزمندگان اسلام استان خراسان شمالی اردوی زیارتی و تفریحی و علمی دانش آموزان دبیرستانهای متوسطه اول و دوم معراج اندیشه وابسته به موسسه رزمندگان اسلام استان خراسان شمالی با حضور مدیران محترم و کادر آموزشی دبیرستان و معلمان آموزشگاههای دبستان امام حسین (ع) و دبستان معراج اندیشه در تاریخ ۰۶/۰۲/۹۷ با هماهنگی موسسه رزمندگان اسلام در استان و دریافت مجوزهای اردویی از آموزش و پرورش شهرستان به مقصد مشهد برگزار شد.

در این اردوی زیارتی و تفریحی دانش آموزان به زیارت امام هشتم مشرف شدند و پس از آن برای صرف نهار به مهمانسرای حضرت رفتند. پس از صرف نهار متبرک حرم آستان قدس رضوی از اماکن مقدس آستان قدس بازدید نمودند.

در ادامه از قسمت های مختلف پارک علمی پرفسور بازیما بازدید نمودند و توضیحات لازم توسط کارشناسان مربوطه پارک داده شد.

پس از بازدید جهت تهیه سوغات و خرید هدایاء به مراکز تجاری وصال و الماس شرق رفته و در ادامه نیز در شهرستان فاروج، شهر آجیلی استان خراسان شمالی برپایی نماز جماعت و پذیرایی شام انجام شد.

لازم به ذکر است که در مسیر حرکت از بجنورد به سمت مشهد مقدس برنامه های فرهنگی خوبی توسط مدیران محترم و مربیان همراه دانش آموزان برگزار شد تا دانش آموزان با آمادگی کامل به زیارت مرقد مطهر امام هشتم مشرف شوند.

این مطلب ۸۸ بار خوانده شده

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.