برگزاری جلسه ویدئو کنفرانس با سرپرستی های مؤسسه به طور هم زمان در ۲۶ استان کشور

در این جلسه مدیرعامل مؤسسه خدمات علمی آموزشی رزمندگان اسلام ضمن اعلام اهداف، راهبرد و برنامه ها ی پیش رو در مؤسسه، به تبیین این برنامه ها در سال ۹۷ پرداختند.
برگزاری جلسه ویدئو کنفرانس با سرپرستی های مؤسسه به طور هم زمان در 26 استان کشور

در این جلسه مدیرعامل مؤسسه خدمات علمی و آموزشی رزمندگان اسلام ضمن اعلام اهداف، راهبرد و برنامه ها ی پیش رو در مؤسسه، به تبیین این برنامه ها در سال ۹۷ پرداختند.

از جمله صحبت های مدیرعامل موسسه نگاه خوداتکایی در سالهای آتی، عدالت آموزشی و ایجاد زیر ساخت های استانی برای ساخت مدارس همراه با عدالت، ایجاد حداقل ۱۰ مدرسه در سال آتی همراه با کیفی سازی، ایجاد تغییر ساختار در مؤسسه همراه با تزریق نیروی انسانی انقلابی و همت جهادی، هم اندیشی بیشتر با استان ها جهت تصمیم گیری درباره استان های مربوطه، ارتباط گیری با ارگان ها، سازمان ها و نهادهای انقلابی و ... از دیگر نظرات و دیدگاه های آقای فاطمی نژاد بود.
در این ویدئو کنفرانس، استان هایی نیز سوالات خود را بیان و پاسخ هایی از طرف مدیر عامل موسسه دریافت نمودند.
در پایان آقای فاطمی نژاد ضمن دعای خیر همراه با موفقیت برای تمامی سرپرست های محترم استانها، سلامتی مقام عظمای ولایت امام خامنه ای را از درگاه الهی خواستار و سالی پر از برکت و رحمت در سال ۹۷ را برای تمامی خدمتگزاران به نظام مقدس اسلامی از خداوند متعال درخواست نمودند.

 

 

این مطلب ۶۳ بار خوانده شده

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.