پنجمین و ششمین مرحله آزمون های ادواری در سال تحصیلی ۹۷ - ۹۶

مرحله پنجم آزمون مقاطع ابتدایی (سوم، چهارم، پنجم و ششم)، متوسطه دوره اول (هفتم، هشتم و نهم) و متوسطه دوره دوم (پایه دهم هر سه رشته) و مرحله ششم آزمون پایه های یازدهم و چهارم دبیرستان (متوسطه دوره دوم – هر سه رشته)
پنجمین و ششمین مرحله آزمون های ادواری
نسخه مناسب چاپ

در پی برگزاری آزمون­های ادواری سال تحصیلی ۹۷-۹۶ مرحله پنجم آزمون­ مقاطع ابتدایی (سوم، چهارم، پنجم و ششم)، متوسطه دوره اول (هفتم، هشتم و نهم) و متوسطه دوره دوم (پایه دهم هر سه رشته) و مرحله ششم آزمون پایه­های یازدهم و چهارم دبیرستان (متوسطه دوره دوم – هر سه رشته) در نیمه دوم اسفند ماه سال جاری برگزاری خواهد شد. این مرحله از آزمون­ها نیز به صورت چهارگزینه­ای و با هدف سنجش توان علمی – تحصیلی دانش­آموزان نسبت به پیشرفت تحصیلی مطالب تدریس شده در مدارس و مرور منابع کنکوری ویژه دانش آموزان سال چهارم دبیرستان در تاریخ­ها ۱۴/۱۲/۹۶ (ابتدائی) و ۱۸/۱۲/۹۶ (متوسطه دوره اول و دوم) برگزار خواهد شد.

با  توجه به نزدیک شدن به پایان سال تحصیلی و فرا رسیدن ایام نوروز و تعطیلات نوروزی فرصت بسیار با ارزشی برای برنامه­ریزی و رفع نقاط ضعف و تقویت درسی در پیش­روی دانش­آموزان و والدین قرار دارد که با اطلاع دقیق از وضعیت کنونی می­تواند ضمن استراحت و گذراندن اوقاتی شاد با خانواده برای بهره­برداری مؤثر از این تعطیلات و رشد تحصیلی خود برنامه­ریزی داشته باشند. لذا شرکت در آزمون­های ادواری مؤسسه خدمات علمی آموزشی رزمندگان اسلام و دریافت کارنامه کشوری این آزمون میتواند کمکی مناسب برای آگاهی از وضعیت تحصیلی و شناخت نقاط قوت و ضعف نماید.

این آزمون به عنوان آخرین مرحله از آزمون­ها در سال ۱۳۹۶ برگزار خواهد شد و ان شالله مراحل باقی مانده آزمون ها در ۳ ماه ابتدائی سال ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد.

این مطلب ۶۰۹ بار خوانده شده

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.