مراسم تودیع و معارفه سرپرست محترم موسسه خدمات علمی و آموزشی رزمندگان اسلام برگزار شد.

به گزارش معاونت بازرسی موسسه مراسم تودیع و معارفه سرپرست موسسه خدمات علمی و آموزشی رزمندگان اسلام با حضور مدیر عامل محترم بنیاد تعاون بسیج سردار تقی زاده و هیئت همراه، اعضاء محترم هیئت مدیره موسسه و معاونین موسسه در ستاد مرکزی برگزار شد.
نسخه مناسب چاپ

به گزارش معاونت بازرسی موسسه مراسم تودیع و معارفه سرپرست محترم موسسه خدمات علمی و آموزشی رزمندگان اسلام با حضور مدیرعامل محترم بنیاد تعاون بسیج سردار تقی زاده و هیئت همراه، اعضاء محترم هیئت مدیره موسسه و معاونین موسسه در ستاد مرکزی برگزار شد.

در این مراسم مدیر عامل محترم بنیاد تعاون بسیج با تشریح و تبیین موضوعات علمی و لزوم پیشرفت گامهای بعدی برای تولید علم و ارائه خدمات و نقش ویژه موسسه علمی رزمندگان اسلام را مورد تایید قرار دادند.

ایشان در ادامه ضمن تشکر و تقدیر از زحمات جناب آقای سید علی یزدی خواه که تاکنون مسئولیت سرپرستی را عهده دار بودند، جناب آقای مرتضی فاطمی نژاد را بعنوان سرپرست جدید موسسه معرفی نموده و برای این عزیزان آرزوی توفیق از خداوند متعال خواستار شدند.

همچنین در این مراسم هییت مدیره نیز از تلاش ها و فعالیت های جناب آقای سید علی یزدی خواه تقدیر و تجلیل نموده و آمادگی هر گونه همکاری با سرپرست جدید جناب آقای فاطمی نژاد را اعلام کردند.

این مطلب ۵۸۱ بار خوانده شده

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.