مرحله اول همایش مشاوره تحصیلی طرح آیه های تمدن در استان مازندران

همایش مشاوره تحصیلی مرحله اول ویژه دانش آموزان ممتاز بسیجی عضو طرح آیه های تمدن در شهرستان های استان مازندران
همایش استان مازندران
نسخه مناسب چاپ

همایش مشاوره تحصیلی مرحله اول ویژه دانش آموزان ممتاز بسیجی عضو طرح آیه های تمدن استان مازندران در شهرستان بهشهر در تاریخ ۷/۹/۹۵، شهرستان نکا در تاریخ ۲۳/۹/۹۵، شهرستان ساری در تاریخ ۲۴/۹/۹۵، شهرستان جویبار در تاریخ ۱۸/۹/۹۵، شهرستان قائمشهر و سوادکوه در تاریخ ۲۹/۸/۹۵، شهرستان بابل در تاریخ ۶/۹/۹۵، شهرستان بندپی در تاریخ ۲۳/۹/۹۵، شهرستان بابلسر در تاریخ ۱۶/۹/۹۵، شهرستان آمل ویژه ی خواهران در تاریخ ۱۵/۹/۹۵، شهرستان آمل ویژه ی برادران در تاریخ ۲۲/۹/۹۵، شهرستان نور در تاریخ ۱۷/۹/۹۵، شهرستان نوشهر و چالوس در تاریخ ۲۵/۹/۹۵ و شهرستان تنکابن در تاریخ ۲/۱۰/۹۵ برگزار شد.

حضور رؤسای محترم آموزش و پرورش، فرماندهان محترم سپاه نواحی، مسئول محترم سازمان بسیج دانش آموزی، فرماندهان محترم حوزه های بسیج دانش آموزی، مسئول محترم سرپرستی موسسه علمی رزمندگان در استان، پشتیبان ارشد استان و پشتیبانان در این همایش فعالانه و قابل توجه بود.

همایش پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی  و صلوات خاصه امام هشتم با سخنرانی آقای فضل الله زاهد پاشا مسئول سرپرستی مؤسسه آغاز شد. آقای زاهد پاشا به بیان اهداف و چشم انداز های در نظر گرفته شده برای طرح آیه های تمدن پرداخته و تفصیلاً دانش آموزان و اولیا آنان را از خدمات آموزشی در نظر گرفته شده برای سال تحصیلی ۹۶-۹۵ مطلع می نمودند. در ادامه مشاوران منتخب مجرب به طرح موضوعات احصا شده در دستورالعمل مرکز مشاوره موسسه پرداخته و به سوالات حاضرین پاسخ داده اند.

 

این مطلب ۱۴۹ بار خوانده شده

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.