همایش مشاوره ای آیه های تمدن در استان بوشهر

این همایش با حضور ۲۵۰ نفر از دانش آموزان به همراه اولیاء محترم و تعدادی از نمایندگی و پشتیبانهای موسسه برگزار شد.
همایش بوشهر
نسخه مناسب چاپ

 

همایش مشاوره تحصیلی با حضور ۲۵۰ نفر از دانش آموزان طرح آیه های تمدن  به همراه اولیاء محترم و تعدادی از نمایندگی و پشتیبانهای موسسه، مسئول سازمان بسیج دانش آموزی  و تعدادی از فرماندهان حوزه های بسیج دانش آموزی، مسئول سازمان بسیج علمی استان همچنین معاون محترم هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) و تعدادی از دبیران و فرهنگیان در سالن اجتماعات ۲۲ بهمن امام صادق (ع)  برگزار شد.

پس از تلاوت قرآن و اجرای سرود جمهوری اسلامی برادر سلامی مسئول سرپرستی  موسسه در استان بوشهر ضمن خیرمقدم به مسئولین، دانش آموزان و اولیاء گزارشی از فعالیت ها و اهداف موسسه در سال های گذشته اشاره داشتند. سپس به تشریح اهداف و برنامه های موسسه پرداخته و به حضور دانش آموزان در طرح آیه های تمدن از جمله آزمون ها و همایش ها، سایر برنامه های موسسه، برنامه ریزی و مطالعه درسی طبق نظر مشاورین جهت موفقیت در کنکور تاکید نمودند. سپس کلیپی از فعالیت ها و آزمون های موسسه برای میهمانان نمایش داده شد.

در ادامه معاون محترم هماهنگ کننده سپاه امام صادق (ع) ضمن خیر مقدم به حاضرین از کلیه عوامل اجرایی این همایش بخصوص مسئول سرپرستی برادر سلامی تقدیر کرد. سپس به نقش و جایگاه علم با استناد به بیانات مقام معظم رهبری مدظله پرداختند. از برنامه ها و عملکرد موسسه اظهار رضایت نموده و طرح آیه های تمدن و جهاد علمی را از برنامه های مهم و تاثیرگذار موسسه نام بردند.

سپس جناب آقای دکتر دهقان مشاور تحصیلی در خصوص برنامه ریزی درسی ، روش های صحیح مطالعه، تمرکز، روش های تست زنی، نحوه مرور و خلاصه نویسی مطالب جامعی بیان نمودند و در پایان به سوالات دانش آموزان پاسخ دادند.

در پایان همایش از برگزیدگان کنکور و دانش آموزان آموزشگاه که در مدارس تیزهوشان قبول شده بودند با حضور مسئولین تقدیر شد .

ضمنا در جلسه نمایندگی های موسسه از دانش آموزان قبول شده طرح آیه های تمدن با رتبه زیر هزار در کنکور سراسری تقدیر شد.

این مطلب ۱۲۱ بار خوانده شده

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.