نسخه مناسب چاپ

همایش مشاوره تحصیلی دانش آموزان آیه های تمدن با تلاش همکاران در سرپرستی مؤسسه خدمات علمی و آموزشی استان اردبیل به شرح ذیل برگزار شد:

این همایش که در روز پنجشنبه ۹۴/۱۱/۱۵ برگزار گردید با استقبال خوب دانش آموزان همراه بود. به هردانش آموز هنگام ورود به سالن همایش یک بسته پذیرایی وفرمهای مشاوره ای داده می شد.

همایش با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آغاز و در ادامه و پس از سرود جمهوری اسلامی ایران آقای بنیادی مسئول سرپرستی موسسه علمی رزمندگان اسلام در استان اردبیل ضمن خوش آمدگویی به مدعوین، به مزایای طرح آیه های تمدن اشاره نمودند.

ابتدا بعد از هماهنگی سالن مجهز ولایت سپاه استان اردبیل نسبت به دعوت از ۶۲۱ نفر دانش آموز اقدام گردید و هماهنگی ها و تدارکات لازم برای هرچه باشکوه تر شدن مراسم فوق انجام پذیرفت.

سخنران بعدی همایش مسئول محترم بنیاد تعاون بسیج بودند که ایشان نیز ضمن تبریک ایام الله دهه فجر طرح آیه های تمدن را بزرگترین طرح آموزشی دانسته و از مزایای آن برای حضار سخنانی ایراد نمودند.

در ادامۀ همایش ضمن پخش کلیپ های آموزشی و مربوط به دهه مبارک فجر آقای مهندس وحید فاطمیان مشاور برجسته  کشوری سخنرانی نمودند.

در پایان این همایش از دانش آموزان برتر آزمون های طرح آیه های تمدن در هر پایه تحصیلی از یک دانش آموز برتر استانی (در مجموع ۱۳ نفر) تجلیل شد.

و نیز با پیشنهاد مسئول محترم بنیاد تعاون بسیج، یک مسابقه تدارک دیده شد و بهانه ای شد تا به تعداد ۱۱ دانش آموز هدیه ای اهدا شود.

این همایش درساعت ۱۲:۳۰پایان پذیرفت ومسئولین نمایندگی های موسسه، پشتیبان ارشد و نفرات برتر و تجلیل شده نیز مهمان موسسه برای صرف ناهار بودند.

 

این مطلب ۷۴ بار خوانده شده