به منظور ارائه خدمات علمی آموزشی و سنجشی به دانش آموزان(مدارس سما) در سراسر کشور و با هدف برقراری عدالت آموزشی تفاهم نامه مشترک بین مؤسسه علمی رزمندگان اسلام ومعاونت آموزش های عمومی و مهارتی(سازمان سما) وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی منعقد گردید
اردوی نوروزی آمادگی المپیاد از ۶ فروردین ماه ۱۳۹۸ با حضور پر شور دانش پژوهان نخبه از سراسر کشور در محل دانشگاه علم و صنعت ایران آغاز گردید.
ما اعتقاد داریم که سختیهای پیش‌رو و به ویژه آثار ناشی از تحریم‌های ظالمانه دشمنان این ملت همیشه سرافراز را با بصیرت رهبر معظم انقلاب اسلامی امام خامنه ای( مدظله) و صبر و همدلی و تلاش مضاعف پشت سر خواهیم نهاد و تحقیقاً اگر نیت‌هایمان را خدایی و در مسیر خدمت به جامعه علمی و تربیت نیروی تراز انقلاب اسلامی متمرکز نمائیم از سد این مشکلات کوچک نیز سرفرازانه عبور خواهیم کرد.
مسابقه علمی فجر دانش ویژه مقطع متوسطه اول(هفتم ، هشتم و نهم) همزمان با آغاز ایام اله دهه فجر برگزار گردید.
این بسته فرهنگی و ترویجی شامل طراحی­های نمایشگاهی با مضمون رمز پیروزی انقلاب اسلامی، آشنایی با زندگی حضرت امام (ره) و .... که شامل فایل­هایی از تابلوهای کلاسی، تابلوهای بنر، صحبت­های امام جماعت، طرح درس، کارت معلم، نشریه­ها، نمایشنامه، نواهای زنگ تفریح و فیلم مستند می­باشد ارائه شده است.

صفحات